РЕМОНТ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ

Збільшимо продуктивність вашого устаткування та зменшимо витрати на виробництво, за допомогою модeрнізації електричних вузлів

  • В металургії
  • Аграрному секторі
  • Легкій промисловості
  • Та інших галузях
Виїзд майстра до 2-х годин цілодобово! Отримайте консультацію експерта
Співпрацювати з нами просто
4 простих кроки до вирішення вашої проблеми
Залиште заявку на сайті, або телефонуйте
З вами має зв'язатися оператор, щоб уточнити проблему
Наші спеціалісти виїдуть на об’єкт до 2-х годин часу та проведуть діагностику
Усунемо несправності та модернізуємо ваше обладнання в стислі терміни
КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ НАШИХ РОБІТ
Капітальний ремонт електричної частини станка (прес одно кривошипний 40 ТС КД2126Е)
Опис проблеми
Нестабільна робота обладнання, постійні простої станку через вихід з ладу окремих електричних частин. Через це не якісне виробництво деталей, та велика кількість присутності браку. Випадкове спрацювання частин що рухаються, внаслідок чого були випадки травмування персонала.
Результат від роботи
Безаварійна робота обладнання. Збільшилася кількість випускаємої продукції на 18,5%. Зменшилося споживання електричної енергії на 23% ( на 1050 кВт\г на місяць), за рахунок безвідказної роботи обладнання. Модернізація була виконана з дотриманням усіх вимог техніки безпеки як вимагає закон про охорону праці. Термін окупності проекта склав 3 місяця.
Капітальний ремонт головного розподільчого пункту садівничого кооперативу
Опис проблеми
Нестабільна робота обладнання, постійні перебої в електропостачанні електроенергії споживачів через вихід з ладу окремих електричних частин. Проблема с напругою ( низька напруга, нижче 190В), через поганий стан контактів. Відсутність захисної апаратури.
Результат від роботи
Безаварійне та стабільне електропостачання споживачів. Стабілізували напругу на вході.
Ремонт та модернізація фарбувальної машини
Опис проблеми
Виконати плавне регулювання швидкістю подачі стрічки з додаванням натягу +5-7% при навантаженні 2,5 тонни, при постійному контролі температури нагрівання в нагрівальній камері.
Результат від роботи
Завдання виконано успішно.

Наші клієнти

Залиште заявку прямо зараз, щоб отримати консультацію нашого спеціаліста

Про компанію

Чому нам варто довіряти

Компанія “M-diod” професійно займається ремонтом та модернізацією обладнання починаючи із 2007 року, має розвинену матеріально-технічну базу та команду професіоналів із досвідом в галузі не менше як 10-15 років.

Підприємство є офіційним дилером в Дніпропетровській області торгових марок: «UDEN», «HOROZ», «МПКА Україна Запоріжжя», «VESTUM», «ChintElectric », «KOPOS », «GunsanElectric», «PARTIZAN», «Bilmax», «Legrand» , «Lezard», «Schneider Electric», які зарекомендували себе на ринку України і за кордоном, як високоякісні виробники електротехнічної продукції від побутових LED ламп до високоточних камер відеоспостереження і електричних розподільних установок.

Збільшимо продуктивність вашого устаткування та зменшимо затрати на виробництво, за допомогою модeрнізації електричних вузлів
Отримайте консультацію експерта
50074, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська, буд. 10, прим.110-111
Графік роботи:
пн-пт: 09:00-18:00
сб: 09:00-16:00
нд: вихідний